Заступник міського голови Валерій Еделєв з робочою поїздкою відвідав Заводський ринок КП “Запоріжринок”. Він контролював виконання доручення міського голови Олександра Сіна про розміщення на всіх ринках Запоріжжя інформації для підприємців про перелік продуктів, які підлягають ветперевірці, та їх норми подачі на експертизу. Роботу лабораторії ринку Валерій Еделєв визнав задовільною: доручення міської влади виконано, інформація про проведення експертизи продуктів відкрита для підприємців.
Підприємці звернулися до заступника міського голови з проханням розглянути питання доцільності дослідження лабораторією ринку курячих яєць. За їх словами, вони роблять аналіз якості даної продукції двічі: на фабриці і безпосередньо на ринку. Валерій Еделєв доручив управлінню розвитку підприємництва та дозвільних послуг вивчити це питання.
Також він зазначив, що міська влада розробляє план реконструкції комунальних ринків Запоріжжя. Сьогодні ж ремонтні роботи та благоустрій Заводського ринку ведуться за рахунок обігових коштів комунального підприємства “Запоріжринок”.