На засіданні постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів було розглянуто низку питань, що планується виносити на чергову сесію міськради.

Відкриваючи засідання, головуючий – депутат Віталій Тишечко зазначив, що переважна більшість проектів рішень порядку денного засідання комісії з’явилася на офіційному сайті  міської влади менше ніж за добу до початку роботи комісії. У багатьох проектах ввідсутні навіть самі рішення та пояснювальні записки. Тому, на пропозицію головуючого, було прийнято рішення не брати до розгляду такі проекти в принципі.

Члени комісії заслухали та прийняли до відома інформацію директора департаменту економічного розвитку Наталії Новак щодо підготовчого етапу узгодження інвестиційних проектів по 5 комунальним підприємствам міста. Ці проекти готуються владою міста для отримання кредитування від міжнародних фінансових установ. Розглядаючі проекти рішень, депутатів цікавило питання вірогідності зростання тарифів на цих комунальних підприємствах внаслідок отримання кредитів. Депутати дішли згди, що остаточне рішення щодо надання згоди міськради на отримання кредитів від міжнародних інституцій треба перенести на більш пізніші терміни.

Члени комісії підтримали проект рішення про шефську допомогу на частковий ремонт військового госпіталю у сумі 270 тис. грн.

Комісія заслухала та прйняла до відома стратегію розвитку комунального підприємства «Центр управління інформаційних технологій», з якою перед коллегами виступив керівник КП депутат Юрій Орешкін. Який, доречі, є також членом бюджетної комісії.

Комісія розглянула та погодила низку проектів рішень, як то питання розчистки річки Суха Московка, план робіт ради на друге півріччя та багато інших.

Володимир ГЕРАСІН