Ми підготували для вас 5 способів провести осінні вихідні в місті з користю та гарним настроєм

Прогулянка на велосипеді

Мабуть, найкращий спосіб провести час приємно та з користю. Орендуйте двоколісний транспорт та відправляйтеся прогулятися на Хортицю або до парку «Дубовий гай» – і м’язи розімнете, і свіжим повітрям подихаєте.

Візит до кав’ярні

Ніщо не може зігріти восени краще, ніж філіжанка смачної кави. Телефонуйте друзям, обирайте заклад, який давно хотіли відвідати, та діліться свіжими новинами, насолоджуючись запашним кавовим ароматом.

Похід до кіно

Обирайте фільм до смаку, запасіться великим відерцем поп-корну та насолоджуйтеся переглядом осінніх кіноновинок у будь-якому з запорізьких кінотеатрів.

Захоплююча книга

Іноді у вихідні, коли на вулиці не надто тепло, дуже хочеться залишитися вдома. А якщо ще й на полиці тебе очікує новенька книжка улюбленого автора… Залишається лише закутатись у теплу ковдру, взяти кота під бік та поринути у світ фантастичних історій.

Пікнік

Втім, вересень – це саме час, коли можна ловити останні промені сонця та насолоджуватися прогулянками по оновленим запорізьким паркам. Беріть усіх своїх друзів та відправляйтеся до Дубовки, парку Трудової слави, на проспект Маяковського чи на будь-які інші оновлені зелені території нашого міста (наприклад, сквер Ювілейний  чи парк Гагаріна). Захопіть із собою смачні сендвічі, фрукти, термоси з запашним чаєм та влаштуйте собі справжній пікнік на природі.

Читати також: Як уберегтися від застуди