З 15 грудня по 10 січня у Запоріжжі проходив міський конкурс на краще підприємство сфери торгівлі і послуг з підготовки до новорічних та різдвяних свят.
За словами начальника управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг Миколи Петрова, організатори прагнули залучити широке коло міських підприємств до участі у проведенні святкових акцій, тематичного оформлення об’єктів торгівлі та прилеглих територій. Була створена конкурсна комісія, яка і визначила переможців.
Основними критеріями оцінювання були: організація благодійних новорічних і різдвяних акцій, новизна та оригінальність елементів тематичного оформлення приміщення та вітрин, святкове оформлення прилеглої території, а також проведення акцій, спрямованих на здешевлення товарів і послуг.
Переможці конкурсу нагороджені Подячними листами виконкому Запорізької міської ради. Це – колективи магазинів “Міда”, “Фокстрот”, “OGGI”, “Єва”, “Сімба”, “Вакула”; ресторану “Венеція”, кафе “Теремок”, “Фонтан”. Також нагороджені колективи ювелірної корпорації “Демос”, квіткового павільйону “Троянда”, торгового комплексу “Старий парк”. Також відзначили окремих підприємців листами подяки.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua