Перший заступник міського голови Андрій Іванов привітав з 5-річчям громадську організацію “Захист прав “дітей війни”. Зустріч пройшла в ПК “Орбіта” і зібрала близько 400 осіб.
Навіть у святковий день “дітей війни” не обійшли стороною проблемні питання: формування комунальних тарифів, невисоких пенсій та доплат до них. Члени громадської організації також озвучили побажання до місцевої та центральної влади на цей рік. Так, “діти війни” зазначили, що не рідше, ніж раз на два-три роки держава, на їхню думку, має проводити перерахунок пенсій, підкреслили, що так звана “трудова пенсія” повинна відповідати трудовому стажу і становити не менше 1250 грн., також слід виплачувати 30-відсоткову надбавку від прожиткового мінімуму до наявної пенсії.
“Сьогодні ми отримуємо як доплату 49 гривень 80 копійок щомісяця, звичайно, нам би хотілося більш справедливого ставлення. Адже ми пройшли страшний час війни, розрухи, відновлення країни з руїн”, – сказала керівник громадської організації Тетяна Мошанова. Вона також зазначила, що середній вік членів організації сьогодні – приблизно 75 років і “в такому віці вже важко активно відстоювати свої права”.
У свою чергу перший заступник міського голови Андрій Іванов підкреслив, що громадська організація “Захист прав “дітей війни” – одна з найбільш потужних і активних у Запоріжжі.
“Організація об’єднує більше 9000 осіб! Це одна з найбільших організацій в місті, й її робота варта уваги і поваги. Безумовно, багато питань можна вирішити тільки на вищому державному рівні, це – робота народних депутатів, Кабінету Міністрів. Багато залежить від загальної економічної ситуації в країні. Але ми можемо захистити права цієї категорії населення і на місцевому рівні, у місті Запоріжжі”, – сказав Андрій Іванов, який вже кілька років підтримує та співпрацює з організацією ”Захист прав “дітей війни”.
Перший заступник міського голови зазначив, що, як і раніше, систематично проводитиме зустрічі з активом громадської організації та сприятиме вирішенню різних питань, які хвилюють пенсіонерів. Крім того, скоро в Запоріжжі почне роботу Центр захисту прав “дітей війни”. У його функції входитиме надання цій категорії пенсіонерів консультаційної та правової допомоги, а також вирішення питань житлово-комунального господарства.
У святковий день Андрій Іванов подарував майбутньому центру перший подарунок – сучасну оргтехніку.