За 54 дні війни ми з вами навчилися дотримуватися правил безпеки, які диктує нам наша нова реальність. Ми вже добре знаємо, що і як потрібно зараз робити. Більшість з вас йде до укриттів під час сповіщень про повітряну небезпеку, дотримується світломаскування та не виходить з дому у комендантську годину. А це означає, що місто поступово адаптується до нового життя – життя під час війни. До містян звертається керівництво Запорізької міської ради.

Саме тому ми прийняли рішення увімкнути ліфти у запорізьких багатоповерхівках. Процедура відновлення роботи ліфтів – складна та тривала. Розпочнемо ми її вже завтра.

Зараз послухайте дуже уважно! Ліфти працюватимуть у спеціальному режимі. У період дії комендантської години та під час повітряної небезпеки користуватися ліфтами суворо заборонено! Нагадаємо, що якщо під час сирен мешканці багатоповерхових будинків починають масово користуватися ліфтами для того, щоб спуститися в укриття, то через велике навантаження ліфти зупиняються.

У перші дні війни, під час сповіщень про повітряну небезпеку, у ліфтах за одну годину застрягали сотні людей. Оперативно деблокувати таку кількість мешканців просто технічно неможливо. До того ж працівники аварійної служби ліфтового господарства теж повинні дотримуватися комендантської години, а під час тривоги повинні знаходитись в укриттях. Тому у разі зупинки ліфта у комендантську годину або під час повітряної небезпеки аварійна служба звільнити вас не зможе. І вам доведеться годинами сидіти у заблокованій кабіні ліфту.

Також звертають увагу на те, що якщо мешканці не дослухаються, і якщо будуть фіксуватися випадки користування ліфтом у заборонений час, то ліфт у домі буде відключено.

Дотримуйтесь правил та режиму експлуатації ліфтів! Не наражайте на небезпеку себе та інших! І не забувайте про те, що у випадку зупинки ліфта потрібно звертатися до контакт-центру за номером 15-80 або за вказаними нижче номерами.

061-787-15-80
050-414-15-80
067-656-15-80