З 30 березня у освітніх закладах Запоріжжя та в громадах Запорізького району відновлюється навчання у дистанційному форматі. Заняття проводитимуться за розкладом другого семестру.

Наразі Міністерством освіти і науки України напрацьовуються методичні рекомендації, які будуть регулювати закінчення навчального року.

Що стосується громад Бердянського, Мелітопольського, Пологівского та Василівського районів, там, відповідно до наказу голови ЗОВА, запроваджується продовження вимушених канікул до 1 травня. Це пов’язано з можливою небезпекою на цих територіях та частковою або повною відсутністю доступу до засобів комунікації. Після цього буде переглянуто рішення щодо продовження вимушених канікул або відновлення навчання.

Наразі в Запорізькій області зібрані майже всі документи та заяви від закладів освіти для того, щоб усі випускники 9 та 11 класів вчасно отримали свої свідоцтва.

Що стосується закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти, наразі у місті Запоріжжі вони працюють дистанційно. Там, де засоби зв’язку не дозволяють це зробити, вони працюють в асинхронному форматі, – зазначають у Запорізькій ОВА.