У рамках реалізації міської програми “Культура і мистецтво – назустріч кожному” у всіх районах Запоріжжя проходять заходи для дітей.

У травні-червні вже відбулося 14 концертно-розважальних програм за участю солістів та творчих колективів міських палаців культури, учнів та викладачів дитячих шкіл естетичного виховання, працівників бібліотек. Юні запоріжці змогли взяти участь у майстер-класах, флеш-акціях, конкурсах малюнка на асфальті, пізнавальних вікторинах.
Так, бібліотека ім. Б. Хмельницького (Заводський район) вже традиційно у весняно-літній період проводить заходи у дворах і паркових зонах району. Щотижня на дитячих майданчиках Павло-Кічкаса працює “літературна лавка” з книгами, журналами. Діти читають книги, діляться враженнями про прочитане.
Працівники бібліотеки роздають юним запоріжцям друковану продукцію – пам’ятки, закладки, які розповідають про безпечні правила поведінки влітку, популяризують читання. Бібліотекарі приносять м’ячі, скакалки, шахи та шашки.
16 червня біля ПК “Хортицький” пройшла розважальна програма для жителів і гостей Хортицького району. Серед глядачів було багато дітей з батьками, підлітків, пенсіонерів. Програма мала назву “Літній настрій”.
На імпровізовану сцену виходили колективи палацу культури, солісти, вокалісти та танцюристи показали публіці свої вміння. Відкрила концерт солістка вокальної студії “Ритм” Аліна Нестеренко. Далі своїми номерами порадували: студія акробатичного рок-н-ролу “Енерджі”, група екстремально-спортивного танцю та інші.
Симпатію глядачів викликали найменші учасники (від 3-х до 6-ти років) з циркової студії “Торнадо”. Маленьких артистів підтримували їхні батьки, бабусі та дідусі.
Також на захід були запрошені спеціальні гості: фіналістка шоу “X-фактор” Інна Клова та “Таланти твої, Україно”, яка виконала пісні Таїсії Повалій та Маші Собко, а також ВІА “Легенда”, вони заспівали і зіграли пару ліричних композицій на гітарах.
Адміністрація та колективи ПК висловлюють величезну подяку організаторам програми та запрошують всіх бажаючих разом зі своїми дітьми кожну третю суботу місяця відвідати серію розважальних заходів, відпочити та отримати заряд позитивних емоцій.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА