Напередодні  8 березня сайт «Запорозька Січ» запитав  відомих чоловіків нашого міста, як потрібно вітати жінок зі святом весни

Міський голова Володимир Буряк:

8- В. Буряк

– Я вважаю, що чоловік має створити для жінки такі умови, щоб вона відчувала його увагу та любов щодня. А будь-які свята – це просто ще одна можливість проявити свої почуття, подарувати гарний настрій та насолодитися посмішкою коханої людини, мами, бабусі, сестри чи колеги. Вітаю всіх запоріжанок зі святом весни та бажаю любові, щастя, процвітання та здійснення мрій.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров:

8-пустоваров

-По-перше, не треба лінуватися та обов’язково треба привітати усіх улюблених жінок: мам, бабусь, сестер та усіх-усіх чарівних наших жіночок. Вони цього варті! По-друге, вітання повинно бути нестандартним. Треба вигадати щось цікавеньке. І по-третє, квіти!

Голова Запорізької молодіжної ради при міській раді Сергій Ільченко:

8-С. Ильченко

З 8-м березня жінок потрібно вітати дуже щиро, тепло та від душі. Я намагаюся робити особливі подарунки. Вони повинні асоціюються саме з жінкою – бути ніжними, солодкими та смачно пахнути! Зі святом весни!

Краєзнавець Роман Акбаш:

8-акбаш - копия

-8-го березня жінку треба обов’язково цілувати, обіймати, зізнаватися їй у коханні, казати, що вона найкраща та дякувати їй за те, що вона така чудова і твоя. Тобто, робити все теж саме, що і в інші 364 дні на рік! Сам я так і роблю і всім рекомендую.

Телеведучий Ігор Бєлишев:

8-Белышев - копия

– Можна придбати багато квітів і дарувати їх жінкам просто на вулиці. І дивитися за реакцією. Були випадки, коли відмовлялися або навіть намагалися втекти, але здебільшого — посмішка у відповідь. Або можна придбати пляшку шампанського в невеличкій крамниці та залишити її для продавчині. А для коханої жінки головне — це увага і настрій. І наявність подарунка, звісно. Не обов’язково коштовного. Але він має бути.

Ветеран АТО, срібний призер «Ігор нескорених» 2018 Євген Олексенко:

8- Олексенко - копия

-Колись вітав жінок з 8-м березня, а потім вирішив відмовитися від цього свята. В нашій родині свято весни замінили на День матері. Саме матір – найбільш складна місія жінки. А взагалі, для жінки головне – увага! Я намагаюся робити сюрпризи без приводу. На свято – квіти, увага та застілля.

Нагадаємо, на свято живі квіти можна замінити на їстівні букети, квітами-світильниками, букетами з мила чи м’яких іграшок.