Перший заступник міського голови Андрій Іванов провів виїзну нараду з питань весняного прибирання Запоріжжя та проконтролював хід робіт на кількох об’єктах.
У ході виїзної наради представники міської влади відвідали острів Хортицю, де наводить чистоту комбінат “Запоріжсталь”. На даний момент від сухостою та побутового сміття очищено під’їзди до профілакторію підприємства, а також до профілакторіїв заводів ЗАлК і “Український графіт”.
“Більше 140 запорізьких підприємств відгукнулося на наш заклик підтримати акцію “Чисте місто”. Це говорить про те, що всі ми прагнемо до спільної мети – зробити місто чистішим, і кожен готовий внести свою лепту в цей результат. Керівники райадміністрацій зустрілися з представниками заводів, компаній і фірм, складено список об’єктів, які будуть закріплені за бізнесом, і готується графік прибирання кожної ділянки. Причому мова йде не тільки про роботи в квітні, а й про систематичне, цілорічне підтримання чистоти”, – зазначив перший заступник міського голови Андрій Іванов.
Такі ж графіки складено з прибирання трамвайних переїздів у кожному районі міста та на центральних міських магістралях. Кожна ділянка закріплена за конкретним комунальним підприємством або службою, на кожному об’єкті проводиться прибирання із застосуванням необхідної техніки і спецмашин.
Андрій Іванов проконтролював хід прибирання трамвайних переїздів у районі бульвару Центрального, а також наведення порядку на центральних дорогах Запоріжжя.
Як зазначив перший заступник міського голови, в найближчі вихідні він також перевірить виконання весняного прибирання міських кладовищ.
“До середини квітня буде очищено від сміття кладовища Запоріжжя. Наша мета – привести в порядок всі кладовища, в тому числі 11 безгоспних, до поминальних днів”, – підсумував Андрій Іванов.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА