Ось уже й сонечко вітає за вікном, натякаючи, що незабаром прийдуть теплі весняні дні. Та на душі в жінок – вже весна. Так, минулого тижня з нагоди святкування найтеплішого свята весни пройшов фінальний етап проекту «Перевтілення». У грандіозному заході взяли участь 20 жінок, які виховують трьох і більше дітей, які взяли під опіку дітей або виховують малечу самостійно.

Проект складався з трьох етапів. Перший, йоготерапія, був направлений на емоційне розвантаження та заряд позитивними емоціями. Другий етап – кулінарний майстер-клас з приготування смачних, а головне – корисних страв. Третій, найочікуваніший – зовнішнє перевтілення у салоні краси.

Гарні, перевтілені, з новою зачіскою та макіяжем, у чудовому вечірньому вбранні жінки прийшли до Театру юного глядача отримати святкові поздоровлення та переглянути виставу.

Квіти з символічною назвою «Жіноче щастя» та подарунки від міської влади, а також найтепліші побажання учасницям висловив начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Олексій Савицький:

  • Бажаю посмішок, кохання, весни у душі. Нехай вас супроводжують лише позитивні емоції, а чоловіки робили кожен день – святом!

Перевтілена та щаслива Антоніна Шевченко, поштар 76-го відділення «Укрпошта» Хортицького району, яка самостійно виховує двох хлопчиків.

– Родина, робота, будинок – на себе часу завжди не вистачає. Проект допоміг відчути себе ніжною та жіночною. Після третього етапу – емоції незабутні. Я уявляла собі, якою стану, та те, що зробили майстри, перевершило всі мої очікування. Зачіска, макіяж, сукня – я просто не схожа на себе! Головне, що задоволені мої хлопчики. Вони сказали, що мама – просто супер! Тепер – на душі свято.

За три тижні проекту учасниці отримали нові цікаві знайомства, надихнулись від майстрів, й насичені позитивними емоціями, радо зустрічають весну. Цьогорічний масштабний проект перевершив усі очікування й вже встиг отримати бажаючих прийняти участь наступного року. Організатори обіцяють ще більше нового, цікавого, незабутнього.