У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Василь Полюсов.
У роботі комісії взяв участь секретар Запорізької міської ради Роман Таран. Комісія працювала за участі депутатів Володимира Кузенка, Сергія Пшигоцького, Вадима Рильського, Володимира Фоміна, Людмили Шаталової.
Члени комісії ознайомилися з інформацією заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Максима Хитрика, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано 1377648 гривень.
На засіданні розглянуто проекти рішень про поновлення ПАТ “Запоріжгаз” договору оренди землі на вул. Стартовій для розташування шафного газорозподільного пункту (ШГРП № 84); надання у постійне користування ДП “Придніпровська залізниця” земельної ділянки на вул. Інститутській, 6 для розташування гуртожитку; надання дозволу концерну “Міські теплові мережі” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Артема, 79 для розташування котельні; передачу в оренду ТОВ “Торговий дім “Арматура України” земельної ділянки на Північному шосе, 4 для розташування лабораторно-побутового корпусу; внесення змін у пункт 18 додатку до рішення міськради від 22. 06. 2011 № 86/101 “Про передачу у власність громадянам, членам ОГК “Яр”, земельних ділянок на вул. Воронезькій, 9 для розташування гаражів”; поновлення ПП І. Анікіну договору оренди землі на вул. Рекордній, 24 для розташування кіоску; передачу гр. Н. Мірошниченко у власність земельної ділянки на вул. Стратосферній, 11. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
Під завісу засідання комісії відбувся традиційний прийом громадян.