До депутата Запорізької міської ради Ігоря Хмури під час депутатського прийому звернувся сторічний мешканець будинку № 58 з вулиці Комунарівської Григорій Федорович Христиченко. Він та його сусіди розповіли, що вже довгий час намагаються добитися від працівників ВРЕЖО № 2 ремонту шиферного даху будинку – той давно протікає.
Мешканці будинку, а саме квартир № № 9,14,23,24 неодноразово зверталися до ВРЕЖО № 2 з приводу протікання даху над їхніми квартирами. Внаслідок тривалого протікання в помешканнях утворилась пліснява на стінах, постійна вогкість, що вкрай негативно впливає на стан здоров’я мешканців. У квартирах, над якими протікає дах, переважно мешкають люди похилого віку та пільгових категорій, які не мають змоги провести ремонт даху власними коштами. Так, Г. Ф. Христиченко належить до пільгової категорії – ветеран Великої Вітчизняної війни, йому виповнилося 100 років, мешканка квартири № 14 – А. К. Максимова 1922 р.н. – учасник війни, мешканка квартири № 24 – О. І. Лихачьова 1930 р.н. – вдова учасника війни. Заборгованості з квартирної плати та комунальних платежів заявник не мав. Мешканці будинку самостійно намагаються підтримувати будинок, наприклад, відремонтували двері у під’їзді, але дах самі б “не потягли”.
У відповіді, наданій ВРЕЖО № 2 мешканцям будинку, було сказано, що ремонт покрівлі над квартирами №№ 7,14,16,23,24 заплановано на 2010 рік, але й досі ремонт покрівлі не було проведено.
Депутат Ігор Хмура направив депутатське звернення голові районної адміністрації по Жовтневому району Андрію Новосьолову. Було виявлено, що будинок потребує не лише ремонту даху, але й заміни водогону.
Ремонт даху запланували на поточний рік за умови виділення додаткових бюджетних коштів на ремонт покрівель. І депутат Ігор Хмура, і наша редакція будуть слідкувати за ремонтом цього даху і надалі.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА