«Вельтум-Запоріжжя» почав виконувати умови Меморандуму про співпрацю, підписаний підприємством і виконавчим комітетом. Розпочато процедуру закупівлі нової техніки, підвищена зарплата співробітникам. Головна мета цієї роботи – поліпшення якості послуг з вивезення сміття.
Наприкінці червня виконавчий комітет Запорізької міської ради та підприємство «Вельтум-Запоріжжя» підписали Меморандум про співпрацю, спрямований на підвищення якості послуг з вивезення сміття в Запоріжжі. Сьогодні представники ЗКАТП 082801 «Комунсантрансекологія» і підприємства «Вельтум-Запоріжжя» розглянули перші результати реалізації Меморандуму, досягнуті за минулий місяць.
Директор ЗКАТП 082801 «Комунсантрансекологія» Юрій Дорошенко зазначив, що Меморандум був підписаний з метою підвищення якості послуг з вивезення ТПВ. Таке завдання поставив міський голова Володимир Буряк.
– Покращити якість надання послуг з вивезення сміття можна за рахунок підвищення мотивації працівників, оновлення техніки. Саме тому Меморандум передбачає ряд зобов’язань, які взяло на себе підприємство «Вельтум-Запоріжжя». Серед них збільшення заробітної плати працівникам, закупівля додаткової техніки, – зазначив Юрій Дорошенко.
Нагадаємо, відповідно до умов Меморандуму протягом найближчого року підприємство «Вельтум-Запоріжжя» має придбати і розмістити на контейнерних майданчиках 500 додаткових контейнерів для сміття, залучити шість додаткових машин для вивозу сміття, запустити пілотний проект з роздільного збору сміття в Комунарському районі. Також підприємство взяло на себе зобов’язання щодо підвищення заробітної плати своїм працівникам.
Питання зміни тарифів було досить складним, хоча є економічно обґрунтованим через зростання цін на паливо, запасні частини, збільшення мінімальної заробітної плати. Міський голова Володимир Буряк, виконавчий комітет міської ради поставили перед «Вельтумом-Запоріжжя» умови, в разі їх невиконання виконком отримує право на одностороннє розірвання Меморандуму і зниження тарифу на вивезення ТПВ.вельтум
– З 1 серпня на підприємстві підвищено оклади робітникам. Це дозволить краще мотивувати співробітників. Також ми розраховуємо на залучення додаткових працівників, в першу чергу нам необхідні водії, вантажники. Ми готові прийняти їх на роботу, чекаємо на підприємстві, – повідомив «Вельтум-Запоріжжя» Андрій Бережний.
На підприємстві також відзначають, що вже оформили кредитний договір щодо придбання додаткових сміттєвозів. Перша з придбаних машин повинна прибути в серпні, ще п’ять – у вересні.
– У цьому році ми плануємо поповнити наш парк шістьма автомобілями. Ще сім запланували придбати в наступному році. Це необхідно тому, що чинний автопарк підприємства застарів і потребує заміни, – підкреслив Андрій Бережний.
Як розповіла начальник відділу логістики підприємства «Вельтум-Запоріжжя» Наталія Краско, вже розробляються нові маршрути збору та вивезення сміття з урахуванням додаткової техніки. Її використання сприятиме підвищенню якості вивезення сміття.
Представники «Комунсантрансекології», «Вельтум-Запоріжжя» відзначили, що збої з вивезенням сміття періодично виникають. Однак ситуація постійно моніториться, якщо виникають проблеми, то їх намагаються ліквідувати якомога оперативніше.
Як вирішують проблему з вивезенням сміття
Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» продовжує роботу з вивезення сміття. Представники компанії стверджують – проблема накопичення твердих побутових відходів на вулицях міста знаходиться на їхньому цілодобовому контролі, на всі скарги запоріжців намагаються реагувати оперативно. Періодично виникають збої у роботі. Одначе для прибирання територій підприємство задіює додаткову техніку, орендуючи її. Також «Вельтум-Запоріжжя» нагадує про додаткову послугу для приватного сектора, яка також допоможе успішно вирішити проблему з перенакопиченням сміття.
У серпні та вересні на підприємстві «Вельтум-Запоріжжя» очікується поповнення автопарку на 6 одиниць спецтехніки. Це дозволить вирішувати проблему з вивезенням сміття більш оперативно і якісно. Крім того, запоріжцям нагадують про нову послугу, яка допоможе приватному сектору позбутися додаткового обсягу ТПВ. Для цього пропонують замовити спеціальні пакети білого кольору для збору сміття. Послуга особливо актуальна для споживачів, що не вкладаються в норму накопичення сміття.
Нова послуга запрацювала з 1 липня. За перший місяць роботи нею скористалися 330 осіб. Було куплено 203 великих і 127 маленьких пакетів. Оплата за них проводиться окремо. Один маленький пакет коштує 8,22 грн, великий – 16,62 грн.
Підприємство ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» пропонує наступний порядок отримання додаткових пакетів:
– у бухгалтерію підприємства подати заявку в письмовому вигляді про вивезення додаткового обсягу ТПВ;
– здійснити оплату в будь-якій банківській установі або в терміналі, розташованому на території підприємства;
– отримати тару згідно оплаченого рахунку.
Щоб замовити додаткову послугу, потрібно звернутися за адресою ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя»: вул. Іванова, 99, тел.: 228-55-20.
Використання нової послуги для приватного сектору, залучення додаткової спецтехніки дозволить у найближчому майбутньому закрити проблему з вивезенням ТПВ у місті, – впевнені на підприємстві.