Ексклюзивна технологія виготовлення касок в Запоріжжі тривала майже два місяці і ось є результат. Колишній міський голова Володимир Буряк, за ініціативою якого почалася розробка амуніції, сповістив про те, що «запорізька каска» готова!

– Ідею підтримав підприємець Вадим Орлов, і почалась кропітка робота. Бо головну мету, яку ми ставили – зробити міцну каску, яка буде відповідати європейським стандартам безпеки. І ось вона – запорізька каска. Надійна, зручна, безпечна, – розповів Володимир Буряк.

Запорізька новація вже пройшла балістичну експертизу, наразі каска чекає на сертифікацію, після чого можна буде запускати масове виробництво.

– Сьогодні зустрілися з командирами двох підрозділів, щоб почути їх професійну думку щодо каски. Михайло Пирог, ветеран АТО, представник «Азову» та Штабу оборони Запорізького краю, відзначив високу якість каски та надав декілька порад щодо її внутрішнього оздоблення. Є певні складнощі з тим, щоб дістати матеріали для цього, але ми не опускаємо руки, шукаємо та знаходимо необхідне. І спільними зусиллями йдемо до нашої спільної, єдиної мети – Перемоги України, – каже Володимир Буряк.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал