Запорізький військовий шпиталь подякував волонтерам, які допомагають в ремонті медичного закладу, де лікуються наші поранені захисники.

Зокрема, за надання матеріалів медики виразили вдячність компаніям «Епіцентр К», «Ceresit», «GenovaWebArt», ТОВ «Сувенiр», волонтеру Максиму Тарасову, за пожертви, державні кошти і допомогу з будівельними роботами – всім небайдужим українцям, держслужбовцям, підрядникам та іншим людям.

За благодійну допомогу заклад також вдячний колишньому меру Запоріжжя Володимиру Буряку, який особисто опікується шпиталем, допомагає не тільки в ремонті, а й медикаментами та речами.

«У нас на 90% зібрані кошти чи є матеріали, і на протязі двох тижнів ми доробимо ремонт. Після завершення ремонту відзвітуємося, що зробили та скільки витратили. Також для функціонування корпусу нам необхідні меблі. І в цьому нам допомагає Денис Ващук та громадська організація «Небайдужі Люди». Вони зроблять та змонтують меблі безкоштовно. Але зараз разом шукаємо гроші на матеріали. Якщо є така можливість, допоможіть нам ще», йдеться у повідомленні.

шпиталь1

Посилання на наш Телеграм-канал