На засіданні міськвиконкому розглянули результати роботи міських програм у 2019 році та прийняли ще низку важливих рішень

Сьогодні члени міськвиконкому розглянули понад 150 питань, які стосувалися життєдіяльності міста. Зокрема, щодо роботи зі зверненнями громадян, боротьби з незаконними спорудами, перерозподілу фінансування, шефської допомоги тощо.

На початку засідання мер Володимир Буряк розповів, що цього року до виконкому надійшло більше 16 тисяч звернень від запоріжців. Тематика різна – питання ЖКГ, соціального захисту, транспорту, землі, поліпшення житлових умов тощо. При цьому кількість звернень, порівняно з минулим роком, зменшилась на 21%

– Хотілося б сподіватися, що це є підтвердженням більш якісної роботи виконавчої влади, департаментів, управлінь, районних адміністрацій міської ради, а не тому, що люди просто втомилися звертатися. Бо люди приходять до влади зі своїми проблемами та болем, іноді ми для них остання інстанція. Повірте, я кожного місяця проводжу особисті прийоми і знаю, про що говорю. Тому я завжди кажу, що відповіді містянам мають бути не відписками, а реальними відповідями. – наголосив Володимир Буряк.

Також мер повідомив, що міська влада й надалі продовжуватиме боротьбу з незаконно встановленими спорудами та вивісками, які не відповідають Коду міста.

– За минулий місяць згідно тих рішень, які ми приймали на засіданні виконкому, було демонтовано близько 9 МАФів. Далі будемо продовжувати цю роботу, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, на засіданні розглядались питання благоустрою міста Запоріжжя. Тепла без снігу зима дозволила зекономити кошти, які були закладені на прибирання та посипку доріг. Їх планують розподілити на сферу ЖКГ. Це питання розглядатиметься на сесії міської ради в середу.

Також на сесії планують затвердити виділення коштів на ремонт пішохідної частини мосту на Набережній магістралі біля “Дубового гаю”.

– Міст тривалий час був нічийним. Зараз його передали на баланс Комунарської районної адміністрації. На найближчій сесії будуть виділені кошти, щоб відремонтувати пішохідну частину цього мосту, – зауважив Володимир Буряк.

Крім того, міська влада виділіть кошти на ремонт терапевтичного відділення у військовому шпиталі. Минулого року, завдяки коштам, виділеним в рамках програми шефської допомоги правоохоронцям, там були відремонтовані 4 палати та маніпуляційна кімната.  Виділене цього року фінансування дозволить повністю завершити ремонт терапевтичного відділення.

Читайте також: Запорізьких пільговиків до дачних катерів підвозитимуть безкоштовним транспортом