У Запоріжжі ведеться необхідна підготовча робота для обмеження руху вантажівок через греблю та мости Преображенського

Про це під час програми “Черговий по місту” на телеканалі Z повідомив заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

55557145_1950415195080502_3675852046658961408_n

– На сьогодні проводиться процедура закупівлі послуги на розроблення схеми організації руху. Заборона руху транзитного транспорту через греблю Дніпрогесу наразі існує. Але важіль, яким є поліцейський, що регулює рух, та має змогу зупинити транспортний засіб та скласти адміністративний протокол, не працює з причини відсутності дорожніх знаків. Разом з тим, перевантаження великовантажного транспорту іноді сягає до 70 тон. Тому це призводить до руйнування доріг та мостових переходів. Ми продовжуємо працювати з іншими областями. Вже отримали відповідь, що інформацію доведено до перевізників. Перші результати вже є – кількість транзиту зменшилася – це можна перевірити на камерах відеоспостереження, встановлених на Дніпрогесі. Основна проблема заторів – стан дорожнього покриття на греблі. На сьогодні “Дніпрогес”, на балансі якого вона знаходиться, виконує ямковий ремонт, усувається аварійність та йде робота з проектування та заміни покриття. Це питання знаходиться на особливому контролі міського голови Володимира Буряка. Думаю, найближчим часом воно буде вирішено.

Нагадаємо, рух великовантажного транспорту через греблю Дніпрогесу буде заборонено повністю, через мости Преображенського – с 7.00 до 21.00.

Які ще питання обговорювали під час телепередачі, дивіться на відео.