У навчальних закладах міста висаджують квіти та дерева

У Запоріжжі керівники дитсадків та шкіл постійно перевіряють території навчальних закладів, щоб не було амброзії, бо саме влітку діти проводять на вулиці багато часу.

Screenshot_48

Всі карантинні рослини видаляються механічним шляхом, а на їх місті створюються клумби.

Screenshot_50

Територію більшості закладів намагаються засадити корисними та гарними рослинам, щоб для бур’янів місця не залишилося.

Screenshot_47

Саме за таким принципом працюють у дитячому дошкільному закладі № 9. Співробітники садочку своїми силами створили затишну атмосферу на території закладу. Там росте багато дерев, кущів та квітів.

Screenshot_51

Не менше уваги приділяють територіям шкіл. Так, клумби в загальноосвітній школі № 15 цвітуть від ранньої весни до пізньої осені. Яких рослин там тільки не побачиш – є берези, сакури, чагарники, троянди та багато інших. Розсаду квітів вирощують співробітники школи, а учні з задоволенням їм допомагають.

Screenshot_49

– Наше основне завдання, щоб на територіях шкіл та дошкільних закладів карантинних рослин не було, – підкреслила заступник директора департаменту-начальник управління з питань розвитку освіти департаменту освіти і науки Запорізької міськради Наталія Вітковська. – Вже два роки у місті працює програма з озеленення закладів освіти. В її рамках було висаджено чимало рослин. Перевага віддається хвойним деревам та чагарникам, які добре очищують повітря та поглинають пил.

Нагадаємо, в Запоріжжі амброзію знищують спеціальним засобом.

Читайте також: У Запоріжжі парк Гагаріна змінюватиметься й надалі.