Минулого четверга керівник комунального підприємства «Управління капітального будівництва» В’ячеслав Близнюк звітував перед першим заступником міського голови Сергієм Мішком та заступником міського голови Валентиною Малиш про стан виконання робіт на будівельних майданчиках міста.

На нараду було запрошено представників громадськості міста та депутатів міськради. Як зазначалося, сьогодні в місті проводяться роботи на понад 1300 об’єктах на загальну суму понад 600 мільйонів гривень.

За підсумками звіту Сергій Мішок залишився загалом задоволеним станом справ, але висловив кілька суттєвих зауважень до роботи підприємства:

– Дійсно, проблеми в роботі КП «УКБ» є. Це, перш за все, недотримання фінансової дисципліни. Коли за звітами кураторів об’єктів роботи виконано або майже виконано, а відповідні документи, у тому числі на оплату робіт, до фінансового департаменту не надходять, – зазначив посадовець.

У свою чергу керівник КП запевнив, що недоліки буде ліквідовано у найкоротші терміни.

Представники депутатського корпусу – члени постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення, що взяли участь у засіданні Олег Афанасьев та Олег Германюк залишилися задоволеними почутим.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення проводити наради щотижня.