У Запоріжжі тривають роботи з ремонту доріг. Один з важливих напрямків – ремонт внутрішньоквартальних доріг, які протягом багатьох років залишалися в незадовільному стані.

Нещодавно фахівці КП «ЕЛУАШ» виконали ремонт внутрішньоквартального дорожнього покриття на вул. Історична. Роботи ведуться середнім ремонтом. Асфальт замінюють у дворах будинків на вул. Оптимістичній, 14, та Історичній, 18. Загальна площа дороги, охопленої ремонтом, – 1100 кв. м. Сьогодні хід виконання робіт проконтролював заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Юрій Кулак.

– Зараз в районі ведеться другий етап ремонтів доріг. Перший етап був проведений в травні, тоді ми відремонтували 5,5 тис. кв. м дорожнього покриття на 2,3 млн грн. На другий етап, який ми почали в жовтні, з міського бюджету виділено 2,8 млн грн. На ці кошти заплановано виконати роботи на площі 8 тис. кв. м, середнім ремонтом буде охоплено 9 внутрішньоквартальних доріг, – розповів Юрій Кулак.

Внутрішньоквартальна дорога на вул. Історична – це третій об’єкт з дев’яти запланованих. На інших дорогах зараз проводяться підготовчі роботи.