Близько 80% міського електротранспорту, який експлуатується вже десятиліттями, потребує оновлення. Тому оновлення рухомого складу КП «Запоріжелектротранс» – один з пріоритетів в роботі міської влади.

Зокрема, в обласному центрі реалізується Програма міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай». У цьому році на лінію вже вийшов перший сучасний низькопідлоговий трамвай, зібраний фахівцями КП «Запоріжелектротранс». На черзі ще три, які за графіком до кінця року вже будуть возити містян.

Паралельно ведуться капітальні з модернізацією і середні ремонти трамваїв.

Сьогодні вийшов на лінію за маршрутом №16 оновлений після середнього ремонту трамвай з двох вагонів. Стартував він від залізничного вокзалу «Запоріжжя-1». Перші пасажири змогли оцінити як зовнішню привабливість вагонів, так і їх комфортність.

– Виконана дефектація всіх вузлів і агрегатів за потребою. Вони були замінені або відремонтовані. Особливо схильні до корозії були сходинки. Також роботи включали в себе фарбування. Вагони прикрасив орнамент вишиванки. Роботи зайняли близько трьох тижнів, – розповів начальник служби рухомого складу Олег Переверзєв.

Також в поточному році буде виконано капітальний ремонт ще двох трамвайних вагонів з модернізацією.

У планах на 2018 рік збірка п’яти і проведення капітальних ремонтів з модернізацією шести трамвайних вагонів.