У двох міських дитячих садках оновили харчоблоки

Дитячому садку № 273 “Пізнайко”, що у Заводському районі, вже майже 40 років, і за весь цей час капітальних оновлень “гарячий цех” не бачив. Саме тому цього літа тут повністю оновили каналізацію, мережі водопостачання та електропостачання. Крім того, виконали ремонт в кімнатах харчоблоку – замінили старі вікна та двері на енергозберігаючі, зробили сучасний інтер’єр.

Не впізнати харчоблок і в дитсадку № 254 “Рижик”. Як розповіла завідувачка закладу Олена Статьєва., раніше працювати було набагато складніше – аби підтримувати приміщення в належному стані тут щороку робили капітальний ремонт.

– Інтер’єр почав руйнуватися, а це, звісно, завдавало певних незручностей. А тепер ми отримали сучасний і комфортний харчоблок, адже харчування дітей – у пріоритеті, – розповіла  Олена Статьєва. o_1eibetn1i19ehqfdcbpokf1eqk18o_1eibetn1i18s4ld7g4g1n2mkt11a

Окрім капітального ремонту, для харчоблоку дитсадка № 254 придбали ще й нове кухонне приладдя. Крім того, минулого року в закладі також оновили пральню – замінили каналізаційні мережі, стіни, двері, вікна та підлогу, повідомляється на сайті міськради.

– Міський голова Володимир Буряк дав доручення акцентувати увагу саме на харчоблоках. Ми проінспектували стан проведених ремонтних робіт у Заводському районі. Тут 13 дитячих закладів дошкільної освіти, з яких вже 7 приведені до ладу, тобто харчоблоки в них повністю осучаснені. За два наступних роки плануємо оновити й решту. Загалом, за нашими підрахунками, тільки цьогоріч у закладах освіти було виконано більше 200 ремонтів – як часткових, так і більш глобальних, – зазначив Анатолій Пустоваров.RHLRQ11NDdbKG43QGVzW

Нагадаємо, дитячим проблемам в Запоріжжі приділяється особлива увага. В місті реалізується низка програм, спрямованих на підтримку дітей та сімей з дітьми – скорочуються черги в дитсадки, маленькі запоріжці мають змогу професійно займатися спортом, розвиватися творчо та духовно. Крім того, особливу увагу приділяють дітям-сиротам, та дітям позбавленим батьківського піклування, а також родинам, які опинились в складних життєвих обставинах. Більше того, міська влада не планує зупинятись на досягнутому, а й надалі змінювати життя малечі Запоріжжя, робити його більш безпечним та комфортним.

Читайте також: У запорізьких школах та дитсадках відновлюють навчання після карантину через коронавірус