Кожен другий заклад порушує протиепідемічні вимоги

У вересні в Запорізькій області на дотримання карантинних вимог перевірили більше 600 об’єктів. Порушення знайшли на 349 з них. Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Так, фахівці Держпродспоживслужби перевірили 218 магазинів продовольчих товарів. Порушення знайшли у 124 з них. Інспектували також магазини, де торгують непродовольчими товарами. Карантину не дотримувались більше третини з перевірених об’єктів. Порушують протиепідемічні вимоги і в кафе та ресторанах. З 44 перевірених закладів порушення виявили в 19. Перевірили також 25 салонів краси та перукарень – 10 з них ігнорували правила карантину. Крім того зі 144 об’єктів нагляду, серед яких агропромислові ринки, об’єкти водозабезпечення, транспорт, бази відпочинку та дитячі табори, 94 об’єкти порушували карантинні обмеження. Відвідали інспектори також школи та дитсадки області. З перевірених 80 закладів середньої освіти порушення знайшли у 43 об’єктах, зі 43 дитсадків карантин порушували 26.

Усі порушники отримали приписи про усунення недоліків. Крім того були складені 89 протоколів про адміністративне порушення.

Нагадаємо, захворюваність на коронавірус в Запорізькій області не спадає. За минулу добу небезпечну інфекцію діагностували у 80 жителів регіону.

Читайте також: На Запоріжжі чоловіка оштрафували за похід у магазин без маски