У Запоріжжі продовжать програму співфінансування ремонтів будинків ОСББ

Про це повідомив мер Володимир Буряк під час зустрічі з керівниками ОСББ, яка пройшла в міській раді.

– Ця програма буде продовжена, кошти на її реалізацію закладені в бюджеті міста на 2020 рік. Наразі це більше 40 млн. грн, але протягом року плануємо збільшити її фінансування, – сказав Володимир Буряк.

Також Володимир Буряк повідомив, що відтепер капітальні ремонти ліфтів у будинках ОСББ внесуть до міської програми, і роботи виконуватимуть за кошти міського бюджету.

– Ремонтувати ліфти власним коштом – це дуже великі витрати для ОСББ. Тому робитимемо це виключно за бюджетні кошти, а ОСББ на кошти програми співфінансування зможуть виконати більшу кількість інших ремонтних робіт, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, під час зустрічі підіймалося питання компенсації відсотків за “теплими кредитами”. Місто продовжить виплачувати відсотки за кредитами на термомодернізацію для ОСББ та ЖБК. На сьогодні цією програмою скористалися вже понад 300 запорізьких будинків.

Стосовно зниження тарифів на опалення та гарячу воду, про яке нещодавно повідомив Володимир Буряк, то вже цього місяця, після перерахунків запоріжці відчують економію. За грудень перерахунок складе близько 25%, у наступні місяці тарифи залежатимуть від вартості природного газу.

Читайте також: Запорізький “Водоканал” придбав нову спецтехніку