У часи «пік» контроль буде посилюватися в усіх видах комунального транспорту

У Запоріжжі не всі пасажири за відсутності кондукторів сплачують проїзд у транспорті, через що «Запоріжелектротранс» несе збитки.

Для вирішення цієї проблеми в Запоріжжі почали працювати мобільні групи контролерів. Сьогодні вони шукали «зайців» на маршруті № 18. Контролери можуть примусити пасажира добровільно сплатити за проїзд, оштрафувати або висадити з автобусу.

Screenshot_159

Запоріжців також просять фіксувати та повідомляти про факти несплати проїзду, повідомляє сайт мерії.

Зазначимо, за останні роки громадський транспорт Запоріжжя помітно змінився. Більшість містян вже відмовилися від поїздок в маршрутках та пересіли у нові комфортабельні автобуси, тролейбуси з кондиціонерами та трамваї, зібрані в Запоріжжі.

Міська влада приділяє велику увагу розвитку громадського транспорту в нашому місті. Закуповуються великі автобуси, відкриваються нові маршрути. Успішно працює програма міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай». На підприємстві «Запоріжелектротранс» збирають трамваї власного виробництва, ремонтують існуючі вагони. Для міста також закуповуються трамваї з країн ЄС. Найближчим часом в Запоріжжя буде доставлена перша партія тролейбусів з Європи, які обладнані кондиціонерами. На маршрутах почнуть працювати тролейбуси з автономним ходом.

– Місто багато робить для розвитку комунального транспорту, – підкреслив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради Олександр Власюк.  – А відсоток оплати за проїзд залишається низьким. Ситуація з пасажирами пільгових категорій зрозуміла. Платна ж категорія громадян – основне джерело дохідної частини «Запоріжелектротрансу», від них залежить подальший розвиток комунального транспорту.

Читайте також: У Запоріжжі ввели нові правила для водіїв громадського транспорту.