За минулу добу в регіоні на коронавірус захворіли 446 людей

Як повідомляє запорізький обласний лабораторний центр, найбільше інфікованих виявили у Запоріжжі – 239. Також 16 нових випадків COVID-19 підтвердили у Бердянську, 34 – в Мелітополі, 9 – в Енергодарі, 8 – у Більмацькому районі, 6 – у Василівському районі, 16 – у Вільнянському районі, 11 – в Гуляйпільському районі, 18 – в Запорізькому районі, 15 – Мелітопольському районі, 3 – в Михайлівському районі, 44 – в Оріхівському районі, 15 – в Пологівському районі, 1 – в Приморському районі, 11 – в Токмацькому районі.

Загалом кількість випадків захворювання на коронавірус, які виявили у Запорізькій області з початку пандемії, перевищила 12 тисяч. При цьому, 2605 людей одужали, ще 9459 хворих перебувають у стаціонарах лікарень та вдома на самоізоляції.

у Запоріжжі підтверджені 6060 випадків захворювання на коронавірус. Побороли недугу 1344 запоріжця. У стаціонарах лікарень на вдома під наглядом медиків знаходяться  74663 містянина.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в місті вживають додаткових заходів, щоб загальмувати поширення хвороби. На позачерговій сесії міської ради були виділені додаткові кошти задля  зміцнення матеріальної бази лікарень. Окрім цього, буде посилено патрулювання та перевірку дотримання вимог карантину у магазинах, кафе, транспорті та інших об’єктів. Це будуть здійснювати представники Нацполіції. Військовослужбовці Нацгвардії додатково патрулюватимуть місця великого скупчення людей.

Читайте також: На Запоріжжі встановлено новий антирекорд за кількістю хворих на COVID-19