У Запоріжжі посилять патрулювання місць масового скупчення людей

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у області встановлено антирекорд за кількістю нововиявлених випадків захворювання на коронавірус. Запоріжжя наближається до “червоної зони”.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк у середу скликав позачергову сесію Запорізької міської ради, на якій виділили додаткові кошти на боротьбу з пандемією. Зокрема, на обладнання додаткових ліжко-місць централізованим киснем, придбання обладнання для лікарень, які лікують хворих на COVID 19, а також забезпечення підвезення медиків на роботу.

Однак аби загальмувати поширення хвороби, необхідно приймати рішучі дії. Сьогодні міський голова провів нараду за участю правоохоронців, Держпродспоживслужби, керівників міських профільних департаментів і служб. Головна тема обговорення – як забезпечити життя міста та роботу установ і організацій в умовах карантину, аби не “зупинити місто”.

– Головне завдання в тому, щоб зберегти життя та здоров’я людей, але й щоб місто могло працювати в умовах карантину та з дотриманням карантинних вимог. У цьому питанні багато залежить від свідомості громадян, дотримання ними вимог карантину, – зазначив Володимир Буряк.

Представники Нацполіції зауважили, що буде посилено патрулювання та перевірка дотримання вимог карантину у магазинах, кафе, транспорті та інших об’єктів. Патрулювання в місцях масового скупчення людей, зокрема на зупинках транспорту, проводитиме й Нацгвардія.

Володимир Буряк також доручив профільним службам підготувати пропозиції щодо функціонування різних сфер життя міста в умовах «червоної» зони. Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради.

Читайте також: У Запоріжжі припинять безкоштовно перевозити пенсіонерів