Цього року в Україні ЗНО складатимуть на 18 тис більше абітурієнтів, ніж минулого

Незабаром почнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.  Першим абітурієнти зможуть скласти іспит з математики, який відбудеться 21 травня.

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», для участі в основній сесії ЗНО в нашій області зареєструвалися понад 15 тис. людей, більшість з яких – випускників шкіл.

Абітурієнти з порушенням зору зможуть пройти тестування з використанням сертифікаційних робіт, надрукованих шрифтом Брайля. Такі тести є з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Слід зазначити, що до 20 травня триватиме додаткова реєстрація на ЗНО. Подати документи зможуть запоріжці, які не встигли зробити це вчасно з поважних причин.

У Запоріжжі вже вчетверте працюватимуть освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», через які жителі тимчасово непідконтрольних територій можуть вступати в українські виші та профтехи за спрощеною системою.

Результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані випускникам у державну підсумкову атестацію, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Нагадаємо, у Запоріжжі 6 309 абітурієнтів перевірили свої знання на пробних тренінгах із ЗНО.

Читайте також: Коли в запорізьких школах пролунають останні дзвоники.