Закінчилася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Цього року пробне ЗНО відбудеться 19 та 26 березня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для того щоб потрапити на пробне ЗНО, потрібно було зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінки якості освіти, а потім перейти в свій особистий онлайн-кабінет учасника з логіну та паролю, які отримали під час реєстрації. Далі слід роздрукувати квитанцію оплати за проведення пробного ЗНО.

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 19 березня, а з інших предметів – 26 березня. Слід зазначити, що людина має право здати пробне тестування протягом дня лише з однієї навчальної дисципліни.

Щоб отримати результати, потрібно занести свої відповіді до спецсервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” з 19 по 21 березня з української мови та літератури, а також з 26 по 28 березня з інших предметів.

Результати за пробне тестування з української мови та літератури надійдуть на інформаційні сторінки учасників 25 березня, а решта – 1 квітня.

Важливо за тиждень до тесту перевірити факт зарахування оплати в особистому кабінеті.

Реєстрація на проходження пробного тестування не означає, що є також автоматична реєстрація на основну сесію ЗНО, як і не будуть використовуватися самі результати пробного оцінювання.

До 10 березня, за дев’ять днів до початку пробного ЗНО, учасникам розішлють до кабінетів запрошення, де вкажуть час та місце проходження тестування.