Продовжується реконструкція палацу культури «Хортицький»

У Запоріжжі проводять реконструкцію палаців культури, серед яких і «Хортицький». Роботи на цьому об’єкті розпочали минулого року. Там вже зробили капітальний ремонт у концертній залі, замінили інженерні мережі. На це було виділено 1,5 млн грн. Цього року кошти збільшили вдвічі та продовжили ремонті роботи всередині, а також розпочали реставрацію фасаду.

ПК

Палац культури змінюється на очах. Фасад будівлі вже почали фарбувати – на ньому з’явилися яскраві кольори, будівля наче заграла. Вже влітку фасад мають пофарбувати повністю.

ПК3

Наступним етапом реконструкції буде благоустрій прилеглої території. На це з бюджету планують виділити ще близько 5 млн грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

ПК7

– За завданням Володимира Вікторовича Буряка в цьому році ми поставили в пріоритет у тому числі наші палаци культури. У кожному палаці йде капітальний ремонт – фактично такого ніколи не було. Об’єкт дорогий, проте ми розбили його на етапи. На рік, я думаю, до 3-5 млн грн будемо виділяти, і за три роки ми закінчимо цей проект. Упевнений, що цей комплекс зміниться до невпізнання і стане улюбленим місцем для відпочинку, – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

ПК5

Нагадаємо, в палаці культури «Титан» також розпочали масштабну реконструкцію.

ПК6

ПК4

ПК2

ПК1

Читайте також: У Запоріжжі завершується реконструкція проспекту Маяковського.