Ремонтні роботи по вулиці Шкільній, що в Олександрівському районі, вийшли на фініш

У Запоріжжі на вулиці Шкільний облаштовують не лише сучасну дорогу та новий тротуар, а й зелену зону та велосипедні доріжки.

шко2

Як писав сайт “Запорозька Січ”, реконструкцію вулиці проводять у декілька етапів. Наразі завершується перший етап робіт на ділянці між вулицями Фортечною та Першою ливарною. Там вже з’явився новий тротуар, зупинковий комплекс, нове освітлення та лавочки. Робочі вже провели озеленення прилеглої території вулиці – висадили ялівець та туї. Наразі готується основа під асфальт.

Якщо погода не підведе, асфальт почнуть укладати найближчим часом, після чого нанесуть розмітку.

шко

До речі, раніше на цій вулиці практично не було асфальту, а тепер його тут укладуть у два шари на 25-сантиметрову основу.

-За сприятливої погоди ця ділянка дороги буде повністю готова до середини червня, якщо дощитиме – то до кінця червня, – зазначив голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий.

шко3

Після завершення першого етапу реконструкції, планується розпочати другий. Вже готовий проект реконструкції ділянки від вулиці Першої ливарної з виїздом на Набережну. Однак його реалізація залежатиме від наявності фінансування, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.