Запорізькі правоохоронці викрили незаконну діяльність реабілітаційного центру та визволили 80 людей

У так званому реабілітаційному центрі тримали в неволі 80 осіб з наркотичною або алкогольною залежністю, а також літніх людей. Їх насильно утримували в приватних будинках у Запоріжжі та Запорізькому районі, де були встановлені жорсткі правила дисципліни.

ал2

Лікуванням пацієнтів ніхто не займався, вони жили в антисанітарних умовах, погано харчувалися, люди приймали ліки без призначення спеціаліста.

ал4

Вийти за територію будинків практично ніхто не міг, оскільки вони були обладнані системою охорони, а на всіх вікнах встановлені решітки. Спостереження велося цілодобово. За будь-які провини та проступки до людей, які начебто проходили реабілітацію, застосовувалися заходи фізичного та психологічного впливу.

ал3

У заклад приймали запоріжців різного віку та статті. Серед них були навіть неповнолітні. Як з’ясувалося, рідні пацієнтів щомісяця сплачували за їх лікування від 8 до 12 тис. грн.

ал5

Організаторами незаконного реабілітаційного центру виявилися четверо людей, троє з яких вже затримані. Наразі відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство, повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.