Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання тепер можна онлайн

У Запоріжжі іноземці та особи без громадянства, які оформлюють собі посвідку на постійне чи тимчасове проживання, можуть дізнатися про стан оформлення та виготовлення цих документів за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному веб-сайті ДМС (за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html).

Для зручності користування новий сервіс також доступний англійською мовою на англомовній версії сайту.

Як повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Запорізькій області Вілена Ніколаєнко, за два місяці цього року в Запорізькій області оформили вже 400 сучасних біометричних посвідок для іноземців та осіб без громадянства, із них 153 на постійне та 242 на тимчасове проживання в Україні.

Громадяни Королівства Марокко, РФ, Індії, Азербайджану, Вірменії, Грузії та інших країн, які навчаються в Запоріжжі чи укладають шлюб з українками, активно користуються можливістю оформити собі сучасний документ, що містить безконтактний електронний носій.

Оформити біометричну посвідку можна в Управлінні ДМС України в Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 90 (каб.5)

Нагадаємо, що документи для оформлення/обміну посвідки подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до кінцевої дати.

Читайте також: Запоріжці зможуть проголосувати з недійсними паспортами.