Для перевірки законності перебування іноземців та міграційних процесів, а також належного реагування на правопорушення, на базі Управління міграційної поліції створено координаційний центр. До його складу входять працівники структурних і територіальних підрозділів поліції. Метою правоохоронців є виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають у нашій державі, – повідомляє ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

З початку широкомасштабного російського вторгнення ворог намагається активізувати диверсійно-розвідувальну діяльність на території нашої країни. Правоохоронці працюють у посиленому режимі задля того, щоб ліквідувати ворога з території запорізького краю.

З цією метою у Запоріжжі працівниками міграційної поліції організовано проведення перевірочних та фільтраційних заходів, спрямованих на виявлення іноземців, з’ясування законності їх перебування в Україні, мети та маршруту руху. Перевірки громадян здійснюються під час проведення фільтраційних заходів, патрулювання та несення служби на блокпостах. Окрему увагу поліцейські приділяють особам, які перебувають на залізничних вокзалах, в тому числі під час курсування евакуаційних пасажирських поїздів.

Так, з початку проведення вказаних заходів, поліцейськими перевірено понад 40 іноземних громадян. За результатами вказаних перевірок складено 3 протоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також направлено 1 подання до територіального підрозділу УДМС в Запорізькій області щодо вирішення питання про примусове повернення іноземця до країни-походження.