Відтепер кожен мешканець Запоріжжя має можливість змінити своє місце реєстрації у режимі онлайн.

Ця послуга доступна на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг (портал Дія), а також у мобільному застосунку «Дія». У них необхідно вказати адресу, за якою фактично проживає людина, і отримати підтвердження від власника житла.

Жодних паперів та відвідування районних органів реєстрації не потрібно. Чоловікам при зміні місця помешкання не має потреби щоразу відвідувати військкомати – вони отримуватимуть цю інформацію автоматично. Дані про нове місце проживання після опрацювання заяви реєстратором з’являться у реєстрі територіальної громади, а зняття з попереднього місця відбудеться автоматично.

Зміна місця реєстрації онлайн працює не лише для власників ID-карток, а й для власників паспортів у вигляді книжечки. Підтвердити місце реєстрації можна буде завдяки електронному витягу, який буде отримуватися через портал Дія або мобільний застосунок «Дія».

Водночас залишається й можливість зареєструвати своє місце помешкання шляхом відвідування районних відділів управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг.