Спортивний льодовий комплекс планують побудувати на місці зруйнованого стадіону «Будівельник»

Про це повідомив на своїй офіційній сторінці мер Запоріжжя Володимир Буряк.

– До мене звернувся голова міської федерації хокею з ініціативою побудувати льодову арену на місці зруйнованого стадіону «Будівельник». Цю занедбано будівлю, яка не належить місту, викупив приватний підприємець. Він готовий звести там льодову арену, а в подальшому – зали для тренувань, спортивно-оздоровчий центр і хостел для спортсменів. Місто, зі свого боку, має виділити землю та допоможе в наведенні ладу на території. Наразі цей проєкт рішення готується на сесію міської ради, – розповів Володимир Буряк.

Проєкт вже пройшов затвердження на профільній земельній комісії. Тепер це питання мають розглянути депутати на засіданні 26 серпня. Мер Запоріжжя висловив упевненість, що ідея звести льодову арену буде підтримана, бо зараз ця територія в центрі міста дуже занедбана, а вже за рік-два там може з’явитися сучасний спортивний льодовий комплекс.117833782_2677051462567295_5222680099607541863_o

Міський голова нагадав, що два роки тому після численних звернень батьків, було відкрито відділення ДЮСШ «Салют» з хокею. Зараз там займаються 126 дітей. Хокейної інфраструктури в місті дійсно недостатньо, а тому необхідно розвивати цей напрямок спорту та давати дітям змогу займатися та ставати спортивною гордістю міста.

Читайте також: Запоріжці зможуть платити за проїзд за допомогою банківської картки чи смартфону