У Дніпровському районі відкрили центр для дітей-сиріт та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

У Запоріжжі почав працювати «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка». Заклад розрахований на одночасне перебування 39 осіб: 12 дітей-сиріт, віком від 18 до 23 років, а також 9 сімей: мам з дітьми.

це1

Сьогодні міський голова Володимир Буряк перевірив, як працює комунальний заклад.

це3

– Рішення про створення центру було прийняте минулого року. Тепер заклад працює. Тут створені належні умови для мешкання. Фінансується він з бюджету міста. У подальшому плануємо його розвивати, можливо за рахунок залучення не лише бюджетних коштів. Адже це завжди легше зробити, коли заклад вже працює, надає послуги, – зазначив Володимир Буряк.

Будівля центру була капітально відроментована. В ній обладнані житлові кімнати, дві кухні, пральня, санвузол та інше.

це4

У центрі працюють соціальні працівники, психологи, медсестри. Передбачені кошти на забезпечення підопічних центру продуктами. В «Затишній домівці» вже з’явились і перші мешканці.

це6

У цьому році на утримання закладу у бюджеті міста закладено близько 3,8 млн грн.

це5

Слід відзначити, що подібних запорізькому Центру соціальної підтримки дітей та сімей в Україні лише три. При цьому тільки в Запоріжжі він фінансується за кошти міського бюджету.

це7

КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» розташований за адресою: вулиця Таганська, 8, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.