Цього року в Запоріжжі відкриють нові маршрути, на яких працюватимуть великі комунальні автобуси

У Запоріжжі планують відкрити кілька додаткових автобусних маршрутів. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк під час сьогоднішньої наради з питань розвитку комунального транспорту.Screenshot_73

– Планується відкрити маршрут №29, який з’єднає Заводський район з 4-м Південним мікрорайоном. Також цього року запрацюють маршрут №86 «Комбінат «Запоріжсталь» – вул. Футбольна», маршрут №78 – «Сімферопольське шосе – БК «ЗАлК», – сказав Володимир Буряк.

Нагадаємо, нещодавно в місті почали курсувати автобуси №39 «Нікопольський поворот – площа Університетська». Наразі на цьому маршруті працює 12 великих автобусів.

У цьому році оновлюватиметься також електротранспорт. У рамках реалізації програми Володимира Буряка «Запорізький трамвай» планують зібрати 2 запорізьких трамваї, капітально відремонтувати 4 трамваї, а також придбати 12 європейських трамваїв.

Разом з тим, планується придбати 9 тролейбусів з країн ЄС та 5 тролейбусів з автономним ходом. Відповідні кошти депутати мають виділити на сесії Запорізької міської ради 28 лютого.

– Вважаю, що підвищена увага до розвитку електротранспорту є правильним рішенням, адже цей транспорт є більш екологічним та економним, – повідомив Володимир Буряк.

Тролейбуси з автономним ходом планують запустити на маршруті через острів Хортиця.

На оновлення комунального транспорту, окрім бюджетних коштів, будуть також залучатися європейські інвестиції, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі на лінію вийшли ще три сучасні трамваї.