Тепер люди будуть самостійно розпоряджатися субсидіями

З березня починає діяти система монетизації житлових субсидій. Запоріжці, яким у минулому році були призначені субсидії, отримають їх готівкою та зможуть самостійно розподіляти гроші.

За інформацією сайту мерії Запоріжжя, на сьогодні в нашому місті субсидіями користуються близько 72 тис. сімей. «Живими» грошима виплати отримають близько 62 тис. людей, з яких 44 тис. – пенсійного віку.

Пенсіонери отримають субсидії разом із пенсією, а іншим громадянам доведеться звернутися до відділення «Ощадбанку». Отримати виплати можна буде після 12 березня, надавши співробітнику банку паспорт та ідентифікаційний код.

Тож, субсидії запоріжцям видадуть на руки і вони самостійно будуть розпоряджатися цими грошима. І дуже важливо витратити їх за призначенням. Необхідно буде розподілити суму так, щоб сплатити за спожитий газ, тепло, воду та електроенергію. Якщо кошти залишаться, їх можна буде витратити на свої потреби.

Слід зазначити, якщо оплата комуналки буде прострочена більше ніж на один місяць, субсидію надавати не будуть.

У травні запоріжцям потрібно буде звернутися до управління соціального захисту населення, щоб оформити субсидію на наступний рік. Автоматично її призначать тільки тим,  хто звернувся за нею вперше у 2019 році.