Відсутність освітлення, доріг та місць відпочинку – це лише мала частина наболілих проблем приватного сектору Запоріжжя

Однак їх вже почали вирішувати завдяки програмі Володимира Буряка з розвитку приватного сектора. Її переваги вже оцінили жителі селища Друготравневе.

Нещодавно завдяки сприянню представника команди міського голови, депутата міськради Ігоря Чумаченка вулиці селища освітили близько 40 ліхтарів.

– Ми живемо на околиці міста, і довгі роки було таке враження, що на наше скрутне становище просто не звертали уваги, – розповіла жителька селища Єлизавета Авраменко. – Через відсутність освітлення після заходу сонця тут ходити було страшно та небезпечно. Глухе місце, дороги розбиті, собаки бігають. Постійно ходили з ліхтариками, діти гуляють лише під наглядом, завжди один одного зустрічали. Колись нам намагалися встановити освітлення, але через кілька днів приходив енергонагляд та все знімав через юридичні колізії. Вирішити питання з освітленням для нашого селища вдалося лише Ігорю Чумаченку. Він встановив нам ліхтарі на сонячних батареях, тож тепер їх вже ніхто не зніме, а нам буде комфортно жити.

Screenshot_6

Як розповів сам депутат, у місті досить багато місць, де неможливо приєднати ліхтарі до електричної мережі. Тож з 2017 року він запровадив депутатську програму, яка вирішила проблему.

– З 2017 року в рамках своєї програми я допомагаю встановлювати автономні ліхтарі на сонячних батареях на тих вулицях, де освітлення не було ніколи, – розповів він.

Ще одна проблема, на швидке рішення якої сподіваються жителі селища Друготравневе, – єдиний на всю округу дитячій майданчик. Довгі роки люди самостійно підтримували його функціонування та благоустрій, але цього було замало.

– У нашому селищі живе дуже багато дітлахів, також сюди гратися ходять діти з сусідньої Калантирівки. Декілька років ми намагалися домогтися, аби нам допомогли розвинути цей майданчик, адже гуляти дітям приватного сектору просто ніде, – поділилася жителька Галина Базаджи. – Ми не можемо кожного дня їхати у парк Гагаріна чи Дубовку, аби забезпечити їм дозвілля. Тут не вистачає гойдалок, каруселей, гірки тощо.

Screenshot_5Ігор Чумаченко зазначив, омріяний благоустрій та новий ігровий комплекс з’являться тут вже за кілька тижнів. Та на цьому роботи з благоустрою приватного сектору не завершаться.

– Приємно, що Володимир Буряк підтримав мою програму розвитку приватного сектору, яку ми прийняли у минулому році. Крім встановлення освітлення, благоустрою, у нас є плани по відсипці доріг асфальтною крихтою та навіть капітальних ремонтів вулиць приватного сектору, – розповів депутат.