В багатоповерхівці по вулиці Фортечній оновлюють під’їзди

Роботи виконує керуюча компанія “Місто для людей”. Саме вона обслуговує будинок № 2 на вулиці Фортечній. Ремонт виконують в шести під’їздах на першому та другому поверхах.

Рішення про те, що саме оновити в будинку, приймали самі мешканці. Можливість обирати вид поточного ремонту та пріоритетність виконання робіт жителі отримали завдяки індивідуальному договору, який уклали з керуючою компанією “Місто для людей” в лютому цього року.

– Нещодавно ми завершили ремонт покрівлі над шостим під’їздом. Крім цього незабаром також виконаємо заміну вводу та ділянки трубопроводів холодного та гарячого водопостачання в першому під’їзді, бо там вони найбільш зношені. Зараз виконуємо ремонт вхідної групи під’їздів. Роботи плануємо завершити впродовж двох тижнів, – розповіла прессекретарка керуючої компанії «Місто для людей» Валерія Ситник.

Наразі ремонтники проводять підготовчі роботи. Стіни зачищають від старого покриття, а потім ґрунтують. Підготовлені вже три під’їзди з шести. Після того, як завершаться підготовчі роботи, на стіни під високим тиском нанесуть штукатурку та пофарбують. Оновлені гарненькі під’їзди мешканці будинку отримають вже за два тижні. IMG_1456IMG_1471IMG_1477

Читайте також: У запорізькій багатоповерхівці відновлюють покрівлю