З центру Шевченківського району морг переїде до віддаленого куточку міста

Морг перенесуть у приміщення, розташоване на території Запорізької обласної клінічної психіатричної лікарні. Раніше в ньому знаходилися лікувально-виробничі майстерні, але з минулого року приміщення не експлуатується. Планується, що до нової будівлі моргу зроблять окремий в’їзд, його відремонтують, при цьому будуть витримані всі необхідні санітарні та будівельні норми.

Остаточно питання передачі будівлі буде вирішено на сесії облради, повідомляє сайт Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, наразі морг розташовується поряд з житловими будинками, дитячим психіатричним санаторієм та сквером. Жителі Шевченківського району вже 40 років страждають від смороду, який доноситься звідти.

Особливо ситуація погіршилася після вступу в силу змін до Кримінально-процесуального кодексу України. Так, в рамках судової реформи з березня минулого року всі експертизи у справах, внесених в ЄРДР, призначає слідчий суддя. Раніше це відразу робив слідчий. Тепер же час видачі постанов може займати від 1 до 5 днів. В середньому, це 3 дні. Весь цей час небіжчики знаходяться в морзі. Найсильніше проблема загострюється під час спеки, коли тіла розкладаються швидше.

Читайте також: Скільки запоріжців померло у 2018 році