Цими вихідними рух автотранспорту у центрі Запоріжжя буде обмежений

24 серпня в Україні святкують 30-ту річницю незалежності країни. З нагоди такого визначного ювілею у Запоріжжі відбудеться низка розважальних заходів та урочистостей. Для їх проведення в місті обмежать рух центральними вулицями. Зокрема, 20 та 24 серпня буде перекритий рух по проспекту Соборному. Це пов’язано з підготовкою та святкуванням Дня Незалежності.

Також цими вихідними, 21 та 22 серпня,  у Запоріжжі проведуть традиційні змагання з триатлону “Кубок Хортиці”. На час проведення турніру буде перекритий рух по Набережній магістралі. Обмеження діятимуть на ділянці від мостового переходу на Набережній до вул. Української та по вул. Лермонтова від торгівельного комплексу «Амстор» вниз до Набережної.

Окрім цього, 23 серпня у Запоріжжі проведуть святковий концерт “МузикаПростоНеба”. У зв’язку з цим, для руху транспорту буде закрита ділянка проспекту Соборного від вул. Трегубенка до вул. Добролюбова. Обмеження діятимуть з 18:00 до 22:00. Запорізькі водії, а також громадський транспорт об’їжджатимуть цей відрізок через вул. Богдана Хмельницького, пр. Металургів, пр. Соборний в одному напрямку та через пр. Металургів, вул. Рекордну, вул. Портову у зворотньому напрямку руху.

Тролейбуси рухатимуться наступним чином:об'їзд

Про це повідомляє сайт Запорізької міськради.

Читайте також: Запоріжжя вшановує пам’ять загиблих захисників