У Запоріжжі проходить перша після канікул сесія міськради

Перед початком розгляду порядку денного мер Запоріжжя Володимир Буряк зупинився на найважливіших питаннях, які мають підтримати депутати. Серед них, зокрема виділення коштів на зарплати вчителям і медикам, а також підготовка шкіл до нового навчального року.

Міський голова зазначив, що навчання в школах цього року буде організовано таким чином, щоб уникнути великого скупчення дітей. Вранці всіх очікує вимірювання температури, а прийом їжі буде проводитися з дотриманням карантинних вимог та по змінах. Володимир Буряк підкреслив, що щонайменше на вересень навчальні заклади забезпечені антисептиками, у вбиральнях будуть мило та сушарки для рук.

На підготовку шкіл та птнз до навчального року планується спрямувати 2,9 млн грн. Крім цього, 50 млн. грн. необхідні на виплати зарплат вчителям та додаткові 25 млн. грн.  – на зарплати медикам. Рішення про виділення коштів мають затвердити депутати міськради.

Ще одне питання, яке мають розглянути – розширення переліку послуг, які надають ЦНАПи. Тепер до них включено послугу Е-малятко та видачу документів з реєстраційної справи. Таким чином, у запорізьких філіях ЦНАПів запоріжці зможуть отримати вже 150 послуг, хоча на початку їх було всього 38. Також незабаром відкриється сьомий ЦНАП у Хортицькому районі. Це дозволить мешканцям отримувати адмінпослуги максимально близько від дому.

Також Запоріжжя прийме до власності міста дитячий садочок від ДП «Івченко Прогрес».

Читайте також: У Запоріжжі з’явиться меморіал загиблим захисникам України