Водіїв маршруток штрафуватимуть за порушення

У Запоріжжі водіїв маршрутних таксі примусять дотримуватися низки правил. Як писав сайт «Запорозька Січ», для підвищення якості надання послуг, було запропоновано зобов’язати водіїв маршруток охайно одягатися та чемно поводитися з пасажирами, а також заборонити слухати радіо чи музику. Сьогодні під час засідання виконкому міськради ця пропозиція була підтримана.

– Є багато нарікань. Тому я вважаю, що ми маємо офіційно затвердити ці правила та норми та контролювати їх виконання, – підкреслив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Screenshot_110

Водіїв будуть контролювати та штрафувати. За одне порушення вони платитимуть по 500 грн. Містян закликають повідомляти про порушників.

Під час засідання члени виконкому також затвердили інші транспортні питання. Були визначені перевізники на чотирьох міських маршрутах.

– На 62-му та 88-му укладені договори терміном на 5 років, щоб перевізники могли інвестувати в розвиток своїх підприємств та закуповувати автобуси великої місткості. На 46-му та 81-му підписано договори на рік з укладанням додаткового інвестиційного договору з приводу оновлення транспорту, в першу чергу, щодо збільшення його місткості, – повідомив Володимир Буряк.

Мер також доручив управлінню транспорту до наступного тижня розібратися з неналежною роботою маршрутів №26 та №51, які обслуговують віддалений район міста, повідомляється на сайті мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, з вівторка в Запоріжжі почав працювати новий маршрут №92. Найближчим часом планується пустити на нього більше автобусів, що дозволить їздити їм частіше.

Читайте також: Із Запоріжжя планують запустити регулярний рейс до Ізраїлю.