Впродовж двох днів у Запоріжжі проходив фестиваль футболу «Металург»

У Запоріжжі вперше провели фестиваль футболу та приурочили його до значимої події – фіналу Кубку України.

У спортивному заході взяли участь більше 70 юних футболістів. Вік учасників був різний. За звання кращих змагалися навіть 4-річні футболісти.

ф2

Майбутні зірки футболу показали свої вміння у іграх 7х7, 3х3 для хлопчиків і дівчаток, тенісболі та конкурсі з набивання м’ячів.

ф1

Закриття фестивалю відбулося дуже урочисто. Переможців нагородили почесними грамотами, кубками та медалями. Юних футболістів привітав заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

– Ми пишаємося, що фінал Кубка України з футболу проходить саме в Запоріжжі. Всі заходи високого рівня, всі фінали і Кубки України, Європи і світу – всі беруть свій початок у дитячо-юнацькому спорті. Ми дякуємо федерації футболу за те, що вона приділяє увагу дитячо-юнацькому спорту. Я закликаю всіх юних запоріжців займатися спортом. Впевнений, що чим більше з них обере футбол, тим більше у нас буде спортивних і здорових дітей, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Як писав сайт «Запорозька Січ», вчора на стадіоні «Славутич-Арена» відбувся фінал Кубку України з футболу 2018-2019. «Шахтар» виграв у команди «Інгулець» з рахунком 4:0.

Нагадаємо, сьогодні «Металург» зіграє перенесений матч проти одеської «Реал Фарми». Гра відбудеться на стадіоні «Славутич-Арена» о 18.00. Запоріжців запрошують підтримати «металургівців».