У суботу на каскаді фонтанів «Райдуга» виступав справжній рок-гурт з Америки. Ще й безкоштовно. Втім, непідготовлені глядачі зі здивуванням дізналися, що рок-концерт християнський, а тексти гурту стосуються духовних питань. Втім, ніхто не пішов незадоволеним – музика була якісною, жваві мелодії змінялися ліричними.  Для нас рок-форма духовних розмов дещо незвична, а в світі релігійні організації давно використовують звичні для молоді форми спілкування.

Як розповів організатор концерту, представник громадської організації  «Пульс» Ерік Трочук, «Kutless» – християнський рок-гурт із міста Портленд, штат Орегон, США, створений у 1999 році. З часу їхньої появи вони випустили 8 студійних альбомів, один з них став «золотим». «Kutless» також випустили альбом з концерту «Live From Portland». Артисти продали більш ніж 3 мільйони примірників по всьому світу. Зараз проходить світовий тур гурту, під час якого вони відвідують і міста України.

катлесс2У 2015 році «Kutless» вперше відвідав Україну, тоді гурт дав концерти в шести містах, для понад 65000 глядачів. Тепер гурт повернувся, але вже з більш масштабним туром, який охопить 11 міст. Артисти привезли 50 тонн моніторних систем, світла, звуку, музичних інструментів на 7 фурах. Перед концертом американські артисти встигли відвідати Хортицю.

А перед концертом гостей «на розігріві» виступали запорізькі артисти, для яких така співпраця була дуже почесною.

Олена ПІДДУБНА, фото з соціальних мереж