По колишній вулиці Панфілівців, яка зараз називається Михайла Гончаренка, щодня багато запорожців піднімаються з проспекту Соборної до Критого ринку

На днях тут провели реконструкцію проїжджої частини на площі 600 квадратних метрів дороги. Ремонт однієї з основних магістралей міста проінспектував міський голова Володимир Буряк та представник його команди Анатолій Пустоваров.

З 2016 року в Запоріжжі реалізується масштабна міська програма з ремонту міських доріг. За цей час було відремонтовано близько 2 мільйонів квадратних метрів. Зараз комунальне підприємство «ЕЛУАШ» та низка інших підрядних організацій активно ремонтують дороги не тільки в центрі міста, а і в спальних районах, увага приділяється і внутрішньо квартальним, і дорогам приватного сектору у всіх районах міста.

Screenshot_155

На вулиці Михайла Гончаренка в Вознесенівському районі роботи виконує КП «ЕЛУАШ».

– Ділянка, де зараз розгорнулися роботи, була у занедбаному стані в давно потребувала ремонту,  – повідомив Володимир Буряк. – Сьогодні я дав вказівку голові Вознесенівської районної адміністрації, щоб звернули увагу на тротуари, які теж потребують ремонту. Тут ходять багато людей і їм повинно бути комфортно.

Представник команди мера, його заступник Анатолій Пустоваров уточнив, що до кінця року в цьому районі виконають ремонт близько 70 тисяч квадратних метрів доріг.

– В Вознесенівському районі близько 20 вулиць ми будемо приводити в порядок: Незалежної України, Миру, Макаренко та інші, в тому числі, внутрішньоквартальні дороги. Деякі з них вже років 30-40 років з дня будівництва жодного разу не ремонтували. Упевнений, що запорожці побачать зміни вже найближчим часом, тому що ремонтів буде багато, – зазначив Анатолій Пустоваров. – Але для того, щоб виконати більший обсяг робіт, треба збільшувати фінансування. Ми будемо домагатися або прийняття відповідної державної програми, або того, щоб більше податків поверталося на місця і місцеві громади направляли їх на ремонт доріг.

Користуючись можливістю, перехожі та жителі цього житлового кварталу звернулися до Володимира Буряка з проханням встановити декілька лавочок, щоб старі люди могли по дорозі з ринка перепочити. Також просили вирішити різні комунальні проблеми їхніх будинків і висловили подяку за те, що командою Буряка вже зроблено в Запоріжжі.

За підсумками наради Володимир Буряк доручив своєму заступнику Анатолію Пустоварову взяти під особистий контроль вирішення тих питань, які озвучили люди.