Рух маршрутів № 56 та 57 через відремонтовану вулицю Каліброву відкрили сьогодні

Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради. Починаючи з сьогоднішнього дня, автобуси № 56 сполученням “Комбінат «Запоріжсталь» – Центральна прохідна” та № 57, що курсує від Комбінату «Запоріжсталь» до зупинки “Міськпаливо”  їздитимуть за своїм звичайним маршрутом.

Нагадаємо, масштабні роботи на вулиці Калібровій розпочали минулого року. Спочатку виконали реконструкцію шляхопроводу Каліброва-І. Там повністю замінили перекриття та поклали трамвайні рейки. Потім, приступили до відновлення мостового переїзду Каліброва-ІІ. Тут відновили земляні насипи, укріпили опори шляхопроводу, відновили прольотні конструкції. Також уклали нове дорожнє полотно, трамвайну колію та оновили тротуари. Крім цього, повністю замінили асфальт на дорозі, яка поєднує між собою два шляхопроводи.

До того ж, що відновити повноцінний рух трамваю № 12, відремонтували дорогу по вул. Шевченка та був виконаний ремонт трамвайного полотна на ділянці від вул. 8 Березня до кільця біля школи №52. Наступного року тут укладуть нові трамвайні рейки.

Читайте також: Запоріжжя стає більш комфортним та сучасним